Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

събота, 20 април 2024 г.
събота, 20 април 2024 г.
1 / 1

Каратеките от АСКК ”Тракия” се окичиха с 6 златни, 2 сребърни и 10 бронзови медала


Публикувана: неделя, 31 октомври 2021 г.

Шест златни, 2 сребърни и 10 бронзови медала завоюваха каратеките от  АСКК ”Тракия” Пловдив на Национална купа за деца 10г, 12г и до 14г. по карате Шинкиокушин.

Състезанието се проведе при спазване на строги  епидемиологични мерки, без публика и с контролиран достъп на лицата до залата /само със сертификат или с необходимите COVID тестове/

Призови места в различните възрастови групи спечелиха:

·         ЗЛАТНИ МЕДАЛИ

1.       Галена Атанасова /деца 12г,кат.+43кг/

2.       Петър Начев /деца 12г., кат. 49кг/

3.       Мартин Узунов /деца 14г, кат. 45кг/

4.       Манол Велков /деца 14г, кат.55кг/

5.       Георги Георгиев /деца 14г, кат.+65кг/

6.       Мила Клинкова /деца 14г, кат. 55кг/

·         СРЕБЪРНИ МЕДАЛИ

1.       Виктор Георгиев /деца 10г, кат. 43кг/

2.       Виктория Чолакова /деца 14г., кат. +55кг/

·         БРОНЗОВИ МЕДАЛИ

1.       Лео Кръстев /деца 10г, кат.32кг/

2.       Димитър Димчев /деца 10г, кат. 43кг/

3.       Виктор Апостолов /деца 12г., кат. 35кг/

4.       Иван Начев /деца 12г., кат.38кг/

5.       Александра – Никол Димитрова /деца 12г, кат.43кг/

6.       Йордан Христев /деца 12г, кат. +49кг/

7.       Георги Бакърджиев /деца 14г, кат.55кг/

8.       Дениз Бекиров /деца 14г, кат.60кг/

9.       Атанас Запрянов /деца 14г, кат.60кг/

10.   Ангел Тодев /деца 14г., кат. 65кг/

Останалите наши представители - Явор Василев, Грант Авагян и Дени Айдън днес нямаха шанса да достигнат до призовите места, но се представиха достойно.

От клуба изказват благодарност  на всички, които са помогнали в осъществяването на този турнир.

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Маями Хийт Маями Хийт  title= 02:10 Маями Хийт Чикаго Булс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс  title= 04:40 Ню Орлиънс Пеликанс Сакраменто Кингс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф  title= 14:00 Фортуна Дюселдорф Гройтер Фюрт https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн  title= 14:00 Кайзерслаутерн Веен Висбаден https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лестър Сити Лестър Сити  title= 14:30 Лестър Сити Уест Бромич Албиън https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Селта де Виго Селта де Виго  title= 15:00 Селта де Виго Лас Палмас https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Пирин Благоевград Пирин Благоевград  title= 15:15 Пирин Благоевград Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Хайденхайм Хайденхайм  title= 16:30 Хайденхайм РБ Лайпциг https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Хофенхайм Хофенхайм  title= 16:30 Хофенхайм Борусия Мьонхенгладбах https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лутън Таун Лутън Таун  title= 17:00 Лутън Таун Брентфорд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Райо Валекано Райо Валекано  title= 17:15 Райо Валекано Осасуна https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Хебър Хебър  title= 17:45 Хебър Лудогорец https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Левски Бол Левски Бол  title= 18:00 Левски Бол ВК ЦСКА https://winner.bg/statics/uploads/tv/3423.png
Емполи Емполи  title= 19:00 Емполи Наполи https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс  title= 19:15 Куинс Парк Рейнджърс Престън Норт Енд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Манчестър Сити Манчестър Сити  title= 19:15 Манчестър Сити Челси https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Унион Берлин Унион Берлин  title= 19:30 Унион Берлин Байерн Мюнхен https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Валенсия Валенсия  title= 19:30 Валенсия Реал Бетис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Кливланд Кавалиърс Кливланд Кавалиърс  title= 20:10 Кливланд Кавалиърс Орландо Меджик https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Левски Левски  title= 20:15 Левски Берое https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс  title= 21:30 Уулвърхямптън Уондърърс Арсенал https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Хамбургер Хамбургер  title= 21:30 Хамбургер Холщайн Кил https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Верона Верона  title= 21:45 Верона Удинезе https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Ланс Ланс  title= 22:00 Ланс Клермон https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Жирона Жирона  title= 22:00 Жирона Кадис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс  title= 22:40 Минесота Тимбъруулвс Финикс Сънс https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png