Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

събота, 20 април 2024 г.
събота, 20 април 2024 г.
1 / 1

Още злато и сребро добави към колекцията си с медали АСКК "Тракия"


Публикувана: понеделник, 27 юни 2022 г.

24 каратеки от отбора на АСКК „Тракия“ Пловдив завоюваха 5 златни, 7 сребърни и 3 бронзови медала на проведения през уикенда Международен турнир за купа „Черно море“.

В турнира по карате Шинкиокушин в дисциплината кумите за деца родени през 2008г, 2009г, 2010г, кадети/кадетки, юноши/девойки и мъже и жени 2-ра девизия, участие взеха 193 каратеки от 20 клуба в България и  54 каратеки от общо 9 клуба от  Гърция, Израел, Румъния, Украйна и Казахстан.

Шампионски титли в Бургас за пловдивския клуб спечелиха: Дейвид Аптикадир /мъже, кат.+90кг/, Манол Велков /кадети, кат.60кг/, Ангел Тодев /кадети, кат.65кг/, Марин Цветков /кадети, кат.70кг/ и  Галена Атанасова /деца 2009г/.

Малко не достигна на дебютанта Димитър Митев /мъже, кат.70кг/, Захари Тянев /юноши, кат.70кг/, Георги Мазнев /юноши, кат.+80кг/, Катрин Петрова /девойки, кат.60кг/, Георги Чолаков /кадети, кат.55кг/, Атанас Спасов /кадети, кат.70кг/,  Виктория Чолакова / кадетки, кат.60кг/ и Магдалена Дишлянова /кадети, кат.+60кг/, които отпаднаха на финалите и останаха със сребърни медали.

Добре се представиха дебютанта Васил Кашилски /мъже, кат.80кг/, Калоян Делов /юноши, кат.70кг/, Иван Иванов /кадети, кат.+70кг/, Анастасия Бъндева /девойки, кат.+60кг/,  които спечелиха бронзови отличия.

Без медали, но с натрупан опит от това състезание останаха Валентин Запрянов, Калоян Спасов, Георги Георгиев, Златин Иванов, Мартин Узунов, Дениз Бекиров и Мила Клинкова.

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Маями Хийт Маями Хийт  title= 02:10 Маями Хийт Чикаго Булс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс  title= 04:40 Ню Орлиънс Пеликанс Сакраменто Кингс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф  title= 14:00 Фортуна Дюселдорф Гройтер Фюрт https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн  title= 14:00 Кайзерслаутерн Веен Висбаден https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лестър Сити Лестър Сити  title= 14:30 Лестър Сити Уест Бромич Албиън https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Селта де Виго Селта де Виго  title= 15:00 Селта де Виго Лас Палмас https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Пирин Благоевград Пирин Благоевград  title= 15:15 Пирин Благоевград Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Хайденхайм Хайденхайм  title= 16:30 Хайденхайм РБ Лайпциг https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Хофенхайм Хофенхайм  title= 16:30 Хофенхайм Борусия Мьонхенгладбах https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лутън Таун Лутън Таун  title= 17:00 Лутън Таун Брентфорд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Райо Валекано Райо Валекано  title= 17:15 Райо Валекано Осасуна https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Хебър Хебър  title= 17:45 Хебър Лудогорец https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Левски Бол Левски Бол  title= 18:00 Левски Бол ВК ЦСКА https://winner.bg/statics/uploads/tv/3423.png
Емполи Емполи  title= 19:00 Емполи Наполи https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс  title= 19:15 Куинс Парк Рейнджърс Престън Норт Енд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Манчестър Сити Манчестър Сити  title= 19:15 Манчестър Сити Челси https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Унион Берлин Унион Берлин  title= 19:30 Унион Берлин Байерн Мюнхен https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Валенсия Валенсия  title= 19:30 Валенсия Реал Бетис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Кливланд Кавалиърс Кливланд Кавалиърс  title= 20:10 Кливланд Кавалиърс Орландо Меджик https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Левски Левски  title= 20:15 Левски Берое https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс  title= 21:30 Уулвърхямптън Уондърърс Арсенал https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Хамбургер Хамбургер  title= 21:30 Хамбургер Холщайн Кил https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Верона Верона  title= 21:45 Верона Удинезе https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Ланс Ланс  title= 22:00 Ланс Клермон https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Жирона Жирона  title= 22:00 Жирона Кадис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс  title= 22:40 Минесота Тимбъруулвс Финикс Сънс https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png