Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

събота, 20 април 2024 г.
събота, 20 април 2024 г.
1 / 1

С 5 златни, 5 сребърни и 11 бронзови медала се окичиха спортистите от АСКК „Тракия“


Публикувана: неделя, 1 май 2022 г.

Пет златни, пет сребърни и единайсет бронзови медала донесоха спортистите на своя клуб АСКК „Тракия“ от проведеното през април в Ловеч Национално първенство за деца до 10г, до 12г и до 14г по карате Шинкиокушин. В него участваха деца от 28 клуба от цяла България.

Каратеките на АСКК „Тракия“ бяха представени достойно от 43 каратеки в трите възрастови групи, които спечелиха 5 златни, 5 сребърни и 11 бронзови медала.

Национални шампиони в своите възрасти и категории станаха: Иван Начев/12г, 41кг/, Виктор Георгиев /12г, 45кг/, Любомир Велев /12г, 49кг/, Петър Начев /12г, +49кг/ и Мила Клинкова /14г, +55кг/.

Сребърни медали спечелиха: Емануил Иванов /12г, 38кг/, Максимилиян Мембре /12г, 41кг/, Йордан Христев /12г, +49кг/, Мартин Узунов /14г,  50кг/, Галена Атанасова /14г, +55кг/.

Бронзови медали заслужиха: Кристиян Клинков /10г, 32кг/, Димитър Димчев /10г, 43кг/, Виктория Митева /10г, 27кг/, Таня Найденова /10г, +36кг/, Йоана Аршинкова /10г, +36кг/, Дени Айдън /12г, 49кг/, Петър Илиев /12г, +49кг/, Габриела Трендафилова /12г,38кг/, Александър Гозманов /14г, 40кг/, Дениз Бекиров /14г, 60кг/ и Георги Бакърджиев /14г, 60кг/.

Някои от каратеките ни за първи път стъпаха на татамито и това бе един добър дебют за тях. Състезанието бе изключително оспорвано и динамично.

"Благодарим на целия колектив от състезатели, треньори, съдии и поддръжници за подготовката  и подкрепата на най-малките членове на клуба", казаха от ръководството на АСКК „Тракия“.

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Маями Хийт Маями Хийт  title= 02:10 Маями Хийт Чикаго Булс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс  title= 04:40 Ню Орлиънс Пеликанс Сакраменто Кингс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф  title= 14:00 Фортуна Дюселдорф Гройтер Фюрт https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн  title= 14:00 Кайзерслаутерн Веен Висбаден https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лестър Сити Лестър Сити  title= 14:30 Лестър Сити Уест Бромич Албиън https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Селта де Виго Селта де Виго  title= 15:00 Селта де Виго Лас Палмас https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Пирин Благоевград Пирин Благоевград  title= 15:15 Пирин Благоевград Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Хайденхайм Хайденхайм  title= 16:30 Хайденхайм РБ Лайпциг https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Хофенхайм Хофенхайм  title= 16:30 Хофенхайм Борусия Мьонхенгладбах https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лутън Таун Лутън Таун  title= 17:00 Лутън Таун Брентфорд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Райо Валекано Райо Валекано  title= 17:15 Райо Валекано Осасуна https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Хебър Хебър  title= 17:45 Хебър Лудогорец https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Левски Бол Левски Бол  title= 18:00 Левски Бол ВК ЦСКА https://winner.bg/statics/uploads/tv/3423.png
Емполи Емполи  title= 19:00 Емполи Наполи https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс  title= 19:15 Куинс Парк Рейнджърс Престън Норт Енд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Манчестър Сити Манчестър Сити  title= 19:15 Манчестър Сити Челси https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Унион Берлин Унион Берлин  title= 19:30 Унион Берлин Байерн Мюнхен https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Валенсия Валенсия  title= 19:30 Валенсия Реал Бетис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Кливланд Кавалиърс Кливланд Кавалиърс  title= 20:10 Кливланд Кавалиърс Орландо Меджик https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Левски Левски  title= 20:15 Левски Берое https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс  title= 21:30 Уулвърхямптън Уондърърс Арсенал https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Хамбургер Хамбургер  title= 21:30 Хамбургер Холщайн Кил https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Верона Верона  title= 21:45 Верона Удинезе https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Ланс Ланс  title= 22:00 Ланс Клермон https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Жирона Жирона  title= 22:00 Жирона Кадис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс  title= 22:40 Минесота Тимбъруулвс Финикс Сънс https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png