Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

събота, 20 април 2024 г.
събота, 20 април 2024 г.
1 / 1
АСКК "Тракия"

С 8 златни, 5 сребърни и 7 бронзови медала се окичиха децата от АСКК "Тракия" от Държавно първенство


Публикувана: неделя, 25 април 2021 г.

С 8 златни, 5 сребърни и 7 бронзови медала се окичиха децата от АСКК "Тракия" от Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10г, до 12г и до 14г. в дисциплината кумите.

Държавното първенство се проведе вчера зала "Арена" - Шумен. Състезанията преминаха без публика, при едно отлично домакинство и организация от страна на СКК "Киокушин" гр. Шумен.

При спазване на всички мерки за безопасност, благодарение на добрата организация и мобилизация на клубовете /треньори, съдии и състезатели/ състезанията се проведоха последователно, едно след друго.

АСКК "Тракия" гр. Пловдив бе представен отлично от 26-мата каратеки в трите възрастови групи.

При деца до 10г.
Златни медали:
1. Виктор Георгиев /кат.43кг/ и купа за най-техничен състезател
2. Даниел Клинков /кат.+43кг/
Сребърни медали:
1. Крум Зозиков /кат.38 кг/
2. Габриела Трифонова /кат.36кг/
Бронзови медали:
1. Емануил Иванов /кат.32кг/
2. Деница Петрова /кат.30кг/

При деца до 12г. купа за най-технична състезателка за Галена Атанасова и заслужени шампиони в категориите:

1. Васил Николов /кат.29кг/
2. Явор Василев /кат.41кг/
3. Мартин Иванов /кат.+49кг/
4. Галена Атанасова /кат.+43кг/
Сребърни медали:
1.Иван Начев /кат.38кг/
2.Александра- Никол Димитрова /кат.38кг/
Бронзови отличия:
1. Петър Нанев /кат.49кг/
2. Дени Айдън /кат.49кг/
3. Катрин Аргирова /кат.+43кг/

При деца до 14г.,където битките бяха доста по успорвани имаме купа за най-технична състезателка за Мила Клинкова и златни отличия за:

1. Магдалена Дишлянова /кат.+55кг/
2. Мила Клинкова /кат.55кг/
Сребърни медали:
1.Калоян Спасов /кат.+65кг/
Бронзови медали:
1.Георги Георгиев /кат.+65кг/
2. Емил Спиров /кат.60кг/
Добро представяне и ценен опит натрупаха Иван Нанев, Калин Пенев, Георги Бакърджиев, Манол Велков, Мартин Узунов и Йордан Христев, които този път не достигнаха до почитната стълбичка.

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Маями Хийт Маями Хийт  title= 02:10 Маями Хийт Чикаго Булс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс  title= 04:40 Ню Орлиънс Пеликанс Сакраменто Кингс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф  title= 14:00 Фортуна Дюселдорф Гройтер Фюрт https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн  title= 14:00 Кайзерслаутерн Веен Висбаден https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лестър Сити Лестър Сити  title= 14:30 Лестър Сити Уест Бромич Албиън https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Селта де Виго Селта де Виго  title= 15:00 Селта де Виго Лас Палмас https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Пирин Благоевград Пирин Благоевград  title= 15:15 Пирин Благоевград Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Хайденхайм Хайденхайм  title= 16:30 Хайденхайм РБ Лайпциг https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Хофенхайм Хофенхайм  title= 16:30 Хофенхайм Борусия Мьонхенгладбах https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лутън Таун Лутън Таун  title= 17:00 Лутън Таун Брентфорд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Райо Валекано Райо Валекано  title= 17:15 Райо Валекано Осасуна https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Хебър Хебър  title= 17:45 Хебър Лудогорец https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Левски Бол Левски Бол  title= 18:00 Левски Бол ВК ЦСКА https://winner.bg/statics/uploads/tv/3423.png
Емполи Емполи  title= 19:00 Емполи Наполи https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс  title= 19:15 Куинс Парк Рейнджърс Престън Норт Енд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Манчестър Сити Манчестър Сити  title= 19:15 Манчестър Сити Челси https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Унион Берлин Унион Берлин  title= 19:30 Унион Берлин Байерн Мюнхен https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Валенсия Валенсия  title= 19:30 Валенсия Реал Бетис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Кливланд Кавалиърс Кливланд Кавалиърс  title= 20:10 Кливланд Кавалиърс Орландо Меджик https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Левски Левски  title= 20:15 Левски Берое https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс  title= 21:30 Уулвърхямптън Уондърърс Арсенал https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Хамбургер Хамбургер  title= 21:30 Хамбургер Холщайн Кил https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Верона Верона  title= 21:45 Верона Удинезе https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Ланс Ланс  title= 22:00 Ланс Клермон https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Жирона Жирона  title= 22:00 Жирона Кадис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс  title= 22:40 Минесота Тимбъруулвс Финикс Сънс https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png