Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

събота, 20 април 2024 г.
събота, 20 април 2024 г.
1 / 1

Седмина от АСКК "Тракия" завоюваха призовите места в националната купа по карате шинкиокушин


Публикувана: неделя, 20 ноември 2022 г.

Седмина състезатели от пловдивския клуб АСКК "Тракия" завоюваха призовите места в провеждата се традиционна национална купа по карате шинкиокушин - "Пловдив" за деца до 10 години. Тя се организира ежегодно с помощта на Община Пловдив. Тази година участваха 24 клуба от страната със 143 състезатели в отделните категории. 

АСКК "Тракия" беше представен от 19 участника, много от които, след оспорвани битки, завоюваха призовите места:


Дара Димитрова - 2 място, кат.+36кг

Виктор Хубенов - 3 място, кат.26кг.

Кристиян Клинков - 3 място, кат.34кг.

Димитър Димчев - 3 място, кат. 43кг.

Теодор Аргиров - 3 място, кат.+43кг.

Таня Найденова - 3 място, кат.+36кг.

Габриела Семерджиева - 3 място, кат.+36кг

Състезанието продължава днес с възрастови групи до 12 и до 14 години. 

Начало 12 часа в зала "Строител".

Източник: Gustosport.bg

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Маями Хийт Маями Хийт  title= 02:10 Маями Хийт Чикаго Булс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Ню Орлиънс Пеликанс Ню Орлиънс Пеликанс  title= 04:40 Ню Орлиънс Пеликанс Сакраменто Кингс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф  title= 14:00 Фортуна Дюселдорф Гройтер Фюрт https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн  title= 14:00 Кайзерслаутерн Веен Висбаден https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лестър Сити Лестър Сити  title= 14:30 Лестър Сити Уест Бромич Албиън https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Селта де Виго Селта де Виго  title= 15:00 Селта де Виго Лас Палмас https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Пирин Благоевград Пирин Благоевград  title= 15:15 Пирин Благоевград Черно море https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Хайденхайм Хайденхайм  title= 16:30 Хайденхайм РБ Лайпциг https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Хофенхайм Хофенхайм  title= 16:30 Хофенхайм Борусия Мьонхенгладбах https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Лутън Таун Лутън Таун  title= 17:00 Лутън Таун Брентфорд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Райо Валекано Райо Валекано  title= 17:15 Райо Валекано Осасуна https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Хебър Хебър  title= 17:45 Хебър Лудогорец https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Левски Бол Левски Бол  title= 18:00 Левски Бол ВК ЦСКА https://winner.bg/statics/uploads/tv/3423.png
Емполи Емполи  title= 19:00 Емполи Наполи https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Куинс Парк Рейнджърс Куинс Парк Рейнджърс  title= 19:15 Куинс Парк Рейнджърс Престън Норт Енд https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Манчестър Сити Манчестър Сити  title= 19:15 Манчестър Сити Челси https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Унион Берлин Унион Берлин  title= 19:30 Унион Берлин Байерн Мюнхен https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Валенсия Валенсия  title= 19:30 Валенсия Реал Бетис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Кливланд Кавалиърс Кливланд Кавалиърс  title= 20:10 Кливланд Кавалиърс Орландо Меджик https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Левски Левски  title= 20:15 Левски Берое https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Уулвърхямптън Уондърърс Уулвърхямптън Уондърърс  title= 21:30 Уулвърхямптън Уондърърс Арсенал https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Хамбургер Хамбургер  title= 21:30 Хамбургер Холщайн Кил https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Верона Верона  title= 21:45 Верона Удинезе https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Ланс Ланс  title= 22:00 Ланс Клермон https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Жирона Жирона  title= 22:00 Жирона Кадис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс  title= 22:40 Минесота Тимбъруулвс Финикс Сънс https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png